ورق کامپوزیت

فیلم مراحل نصب و اجرای ورق کامپوزیت

دراین روش ورق های کامپوزیت پس از برش و شیار به صورت ثابت با پیچ یا پرچ بر روی زیر سازی آلومینیومی یا آهنی متصل شده که مراحل نصب آن از سرعت بالایی بر خوردار است. در بین فاصله ورق های نصب شده جهت ایجاد نمایی زیبا تر و ضد آب شدن نما از تسمه ای از جنس ورق و چسب های پلی اورتان که دوام بسیار بالایی نسبت به چسب و لاستیک سیلیکونی دارد استفاده می گردد.

ورق کامپوزیت طلوع باند – ماشین آلات دقیق

شرکت دارای کارخانجات و کارگاههای متعدد ، استاندارد و مدرن با خط تولید کامل برای تولید این محصول نظیرخطوط رنگ کاری کویل آلومینیوم (coating) ، اکسترودینگ ( Extruding) T، لمینیشن ( Lamination)، و غیره مطابق آخرین تکنولوژی های آمریکا و اروپا می باشد و همچنین مجهز به یک مرکز تحقیقاتی – آزمایشگاهی پیشرفته است .

این یک تلاش گروهی است

بسمه تعالی


گروه تولـیدی طــلوع و مجموعه شرکت های تابعه با سابقه ای بیش از 17 سال به عنوان یکی از نخستین شرکت های پیشگام و پیشرو در صنعت مصالح نوین ساختمانی در سطح کشور شناخته می شود. این گروه بازرگانی ضمن اخذ نمایندگی از شرکت ها و کارخانجات معتبر اروپایی و آسیایی و عرضۀ محصولات با کیفت ممتاز در زمینۀ صنعت ساختمان، مانند پروفیل های سازه ای، درب های ضد سرقت، پنجره های UPVC، ماشین آلات ساختمانی، مواد اولیۀ کارخانجات در حوزۀ مصالح ساختمانی، پانل های جذب انرژی خورشیدی، پانل های HPL و همچنین ورق های کامپوزیت آلومینیومی نما،و موتور های درب های کرکره ای شبکۀ فروش گسترده ای از این محصولات را در سطح کشور به خود اختصاص داده است. چنانکه هم اینک بیش از 30 نمایندگی فعال در ایران در بدنۀ این شبکه فعال هستند. دامنۀ فعالیت این مجموعه به داخل کشور محدود نبوده ، ضمن تشکیل مراکزی در کشور های امارت متحدۀ عربی، قطر، عراق، مالزی، و ... در حال گسترش حوزۀ نفوذ تجاری خود در فرای مرزهای جغرافیایی کشور است. گروه تولـیدی طــلوع نمایندۀ انحصاری ورق های آلومینیومی کامپوزیت آلو سوئیس باند، آلپولیک ، تی ال باند ، ایگلز و دفتر رسمی شرکت و کارخانۀ آلوباند در ایران می باشد. همچنین این شرکت صاحب امتیاز برند های TolooBond , ZigmaBond , ReynoBond , ALPOLIC و ... می باشد. همچنین این هُلدینگ بازرگانی توسط گروهی متشکل از شرکتهای زیر مجموعه و معتبر همراه با سابقه درخشان در زمینه ی اجرای ورق کامپوزیت ، سالانه بالغ بر 500,000 متر مربع پروژه های بخشهای دولتی و خصوصی را معرفی و اجرا مینماید.

Office


طلوع باند – ماشین آلات دقیق


شرکت دارای کارخانجات و کارگاههای متعدد ، استاندارد و مدرن با خط تولید کامل برای تولید این محصول نظیرخطوط رنگ کاری کویل آلومینیوم (coating) ، اکسترودینگ ( Extruding) T، لمینیشن ( Lamination)، و غیره مطابق آخرین تکنولوژی های آمریکا و اروپا می باشد و همچنین مجهز به یک مرکز تحقیقاتی – آزمایشگاهی پیشرفته است .
Office

خط تولید طلوع باند ، بهترین خط تولید از لحاظ تکنولوژی و سرعت تولید در سراسر دنیا و دارای تاییدیه هنکل آلمان می باشد . کلیه مسیر خط تولید به صورت اتوماتیک و به وسیله تجهیزات کامپیوتری کنترل می شود . کویل های آلومینیومی خریداری شده باید به طور کامل عاری از انواع آلودگی ها باشد . به این منظور در ابتدای خط تولید بخشی برای این منظور پس ازشستشوی کویل با مواد شوینده ، توسط روش های اورگانیکی و الکترواستاتیکی ، سطح کویل قبل از رنگ کاری عاری از هر گونه روغن، آنتی اکسیدان ها ووسایرنا خالصی ها مانند غبار و غیره می گردد. که این مهم تنها با اعمال روشهای با کیفیت بالا و تکنیک پیشرفته از شرکت ( USAGeneral) میسر است که باعث افزایش قدرت پیوستگی بین لایه ای در محصول نهایی به طرز چشمگیری می شود . بخش رنگ کاری یا کتینگ که به منظور پوشش رنگی کویل آلومینیوم است در یک محیط عاری از هر گونه آلودگی و غبار انجام میشود .
Office


برای تماس مستقیم و دریافت پشتیبانی از طریق گروه تولـیدی طــلوع فرم مندرج در لینک روبرو را به دقت پرنمایید.

©TolooBond.Com کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه تولـیدی طــلوع محفوظ می باشد